E-learning

Szkolenie na odległość

UWAGA!
W związku z zaprzestaniem wsparcia wtyczki Adobe Flash Player przez jej producenta tj. firmę Adobez dniem 01.01.2021 nie ma technicznej możliwości odtworzenia i skorzystania z zasobów e-learningowych udostępnionych na niniejszym portalu
Dlatego zapraszamy serdecznie do jego nowej odsłony, zamieszczonej pod adresem: 
www.szkolenia-gambit.pl.

Nowy portal zawiera na razie część oferowanych przez nas do tej pory kursów, niemniej pracujemy systematycznie nad przenoszeniem kolejnych treści do nowej lokalizacji, powiększając pulę oferowanych kursów.

Gambit Centrum Szkoleniowe oferuje możliwość szkolenia na odległość. Kursy w technologii e-learning bazują na nagraniach sesji pracy z programem. Nagrania zawierają zrzut ekranu podczas pracy z programem, uzupełniony o komentarz słowny lektora. W charakterze lektorów wystąpili długoletni użytkownicy programów specjalizujący się w różnorodnych ich zastosowaniach. W technologii e-learning oferowane są kursy z zakresu zastosowania programu Mathematica oraz programów Origin, Surfer, Grapher, Mathcad, MapViewer i Voxler.

Kursy opracowane zostały w standardzie SCORM, co umożliwia zapoznawanie się z ich zasobami podczas wielu niezależnych sesji odbywających się w różnych odstępach czasu, pozwalając zawsze rozpocząć kolejną sesję od miejsca, w którym zakończona została sesja poprzednia.

Kursy przygotowane są w przejrzystej formie, jako sekwencja slajdów programu Adobe Captivate. Większość slajdów zawiera link do uruchomienia sekwencji video demonstrującej prezentowane na slajdach funkcje programu będącego przedmiotem szkolenia. Materiał video w każdym szkoleniu stanowi łącznie prezentację obejmującą ok. 180 minut nagranych sesji pracy programem.

W katalogu kursów poza pełnymi wersjami kursów z każdego tematu, dostępne są krótkie wersje demonstracyjne. Wersja pokazowa dostępna jest dla wszystkich gości portalu. Pełne wersje kursów dostępne są dla zalogowanych osób, które wykupiły dostęp do określonego tematu.