Szkolenia stacjonarne

UWAGA!
Niniejszym informujemy, że począwszy od miesiąca lutego 2020r., firma GAMBIT Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o. wycofuje ze swojej oferty pozycje związane ze szkoleniami stacjonarnymi, dostępnymi do tej pory w naszym Centrum Szkoleń przy ul. Kordylewskiego 1 w Krakowie.
Decyzja ta podyktowana jest planami związanymi z całkowitym przejściem firmy w zakresie usług szkoleniowych na usługi dostępne online w formie szkoleń e-learningowych.

Część treści e-learningowych oferowanych przez naszą firmę jest dostępna w nowej lokalizacji Portalu (www.szkolenia-gambit.pl), nowy Portal będzie uzupełniany w nadchodzących miesiącach o kolejne pozycje.

W systemie szkoleń stacjonarnych realizowane są zarówno szkolenia podstawowe, obejmujące tematy dla użytkowników początkujących, jak i szkolenia dla osób pracujących już w środowisku programów, do których adresujemy tematy zaawansowane. Na szkolenia podstawowe zapraszamy też potencjalnych użytkowników programów, dla których prezentowane zagadnienia z zakresu podstaw ich obsługi dadzą możliwość zapoznania się z programem przed zakupem jego licencji.
Oferta szkoleń stacjonarnych obejmować będzie docelowo ponad 30 tematów, z czego większość stanowić będą szkolenia dla zaawansowanych użytkowników.

Szkolenia są prowadzone w klimatyzowanej sali szkoleniowej wyposażonej w 15 stanowisk komputerowych dla osób biorących udział w szkoleniu. Szkolenia prowadzone są w trybie warsztatów komputerowych, podczas których prelegent prowadzący zajęcia demonstruje kolejne zagadnienia z programu szkolenia, a uczestnicy realizują kolejne ćwiczenia na własnych stanowiskach komputerowych.

Cena każdego szkolenia zawiera komplet materiałów szkoleniowych, gorące i zimne napoje, słodkie przekąski oraz lunch. Ukończenie szkolenia udokumentowane jest certyfikatem.