LOGOLOGO

Kursy w technologii e-learning

Oferta kursów e-learningowych z zakresu obsługi programu EndNote obejmuje w chwili obecnej jeden temat. Zakres omawianych podczas kursu zagadnień pozwala uczestnikowi na rozpoczęcie samodzielnej pracy z własną bazą referencji oraz zapoznanie się z większością dostępnych w programie funkcji: dodawaniem rekordów, grupowaniem ich, przeszukiwaniem baz zewnętrznych, współpracą
z edytorem tekstu, czy pracą w serwisie online.

Przedstawiony powyżej zakres materiału łącznie obejmuje ponad 220 minut nagrań sesji pracy z programem, które krok po kroku prezentują kolejne aspekty pracy.

Organizacja materiału szkoleniowego w formie pokazu slajdów i zastosowana technologia SCORM pozwalają na łatwą nawigację po materiale szkoleniowym, włącznie z zapamiętywaniem miejsca zakończenia przeglądania materiału, w celu powrotu do tego punktu przy następnej sesji. Zawarte w materiale sekwencje video nagrań sesji pracy z programem, o czasie trwania od 5 do 17 minut wywoływane są z poszczególnych slajdów prezentacji.

W oknie katalogu kursów pod hasłem Kursy dostępny jest pełny materiał szkoleniowy, udostępniany użytkownikom zalogowanym do portalu, którzy wykupili dostęp do określonego tematu.

UWAGA!
Zakupiony dostęp do zasobów jednego kursu e-learningowego trwa bez ograniczeń pełne 30 dni.

Do powyższej zakładki można przejść klikając w poniższy link.