Kursy w technologii e-learning

 

Oferta kursów w technologii e-learning z zakresu wykorzystania programu
MapViewer obejmuje 1 temat. Jego zakres został tak dobrany, aby wszechstronnie zademonstrować podstawowe możliwości programu, począwszy od omówienia jego środowiska, podstawowych elementów oraz tworzenia w nim map tematycznych,
aż po kwestie pracy z managerem warstw oraz rodzaje map tworzonych w programie takie jak mapa słupkowa, kartogram, mapa przepływu i inne.

Przedstawiony powyżej zakres materiału łącznie obejmuje około trzech godzin nagrań sesji pracy z programem, które krok po kroku prezentują kolejne aspekty pracy z programem.

Organizacja materiału szkoleniowego w formie pokazu slajdów i zastosowana technologia SCORM pozwalają na łatwą nawigację po materiale, włącznie z zapamiętywaniem miejsca zakończenia przeglądania go, w celu powrotu do tego punktu przy następnej sesji. Zawarte w kursie sekwencje video nagrań sesji pracy z programem, o czasie trwania od około 7 do 15 minut wywoływane są z poszczególnych slajdów prezentacji.

W oknie katalogu kursów pod hasłem Kursy dostępny jest pełny materiał szkoleniowy, udostępniany użytkownikom zalogowanym do portalu, którzy wykupili dostęp do określonego tematu.
UWAGA!
Zakupiony dostęp do zasobów jednego kursu e-learningowego trwa bez ograniczeń pełne 30 dni.

W pozycji Demo kursu udostępniamy bezpłatny materiał prezentujący jego zawartość.

Do powyższych zakładek można przejść klikając w poniższe linki.