Szkolenia w technologii e-learning

 

Oferta szkoleń w technologii e-learning z zakresu wykorzystania programu Surfer obejmuje dwa tematy. Zakres materiału został tak dobrany, aby zademonstrować podstawowe możliwości programu, począwszy od konfiguracji środowiska
programu dla potrzeb użytkownika, poprzez sposoby wprowadzania danych, prace
nad nimi, ich analizę i tworzenie na ich podstawie map tematycznych.

Przedstawiony powyżej zakres materiału łącznie obejmuje około 600 minut nagrań sesji pracy z programem, które krok po kroku prezentują kolejne aspekty pracy z programem.

Organizacja materiału szkoleniowego w formie pokazu slajdów i zastosowana technologia SCORM pozwalają na łatwą nawigację po materiale szkoleniowym, włącznie z zapamiętywaniem miejsca zakończenia przeglądania materiału, w celu powrotu do tego punktu przy następnej sesji. Zawarte w materiale sekwencje video nagrań sesji pracy z programem (screencasty), o czasie trwania od 3 do 30 minut wywoływane są z poszczególnych slajdów prezentacji.

W oknie katalogu szkoleń pod hasłem Kursy dostępny jest pełny materiał szkoleniowy, udostępniany użytkownikom zalogowanym do portalu, którzy wykupili dostęp do określonego tematu.
UWAGA!
Zakupiony dostęp do zasobów jednego kursu e-learningowego trwa bez ograniczeń pełne 30 dni.

W pozycji Dema kursów udostępniamy bezpłatny materiał prezentujący zawartość szkoleń.

Do powyższych zakładek można przejść klikając w poniższe linki.