Szkolenia w technologii e-learning

Oferta szkoleń w technologii e-learning z zakresu wykorzystania programu Voxler obejmuje w chwili obecnej jeden temat. Zakres materiału został tak dobrany, aby zademonstrować podstawowe możliwości programu, począwszy od konfiguracji interfejsu programu dla potrzeb użytkownika, poprzez sposoby importowania danych, prace nad nimi, ich analizę i tworzenie na ich podstawie wizualizacji.

Przedstawiony powyżej zakres materiału łącznie obejmuje około 160 minut nagrań sesji pracy z programem, które krok po kroku prezentują kolejne aspekty pracy z programem.

Organizacja materiału szkoleniowego w formie pokazu slajdów i zastosowana technologia SCORM pozwalają na łatwą nawigację po materiale szkoleniowym, włącznie z zapamiętywaniem miejsca zakończenia przeglądania materiału, w celu powrotu do tego punktu przy następnej sesji. Zawarte w materiale sekwencje video nagrań sesji pracy z programem (screencasty), o czasie trwania od 6 do 30 minut wywoływane są z poszczególnych slajdów prezentacji.

W oknie katalogu szkoleń pod hasłem Kursy dostępny jest pełny materiał szkoleniowy, udostępniany użytkownikom zalogowanym do portalu, którzy wykupili dostęp do określonego tematu.
UWAGA!
Zakupiony dostęp do zasobów jednego kursu e-learningowego trwa bez ograniczeń pełne 30 dni.

W pozycji Demo kursu udostępniamy bezpłatny materiał prezentujący zawartość szkolenia.

Do powyższych zakładek można przejść klikając w poniższe linki.