Kursy w technologii e-learning

 

Oferta kursów w technologii e-learning z zakresu wykorzystania programu Mathematica obejmuje sześć tematów. Ich zakres został tak dobrany, aby wszechstronnie zademonstrować podstawowe możliwości programu, począwszy od edycji dokumentu technicznego łączącego tekst, grafikę, wykresy i wzory matematyczne, poprzez wykonywanie obliczeń w jego strukturze i tworzenie wizualizacji danych
w formie wykres, aż po elementy tworzenia interaktywnych prezentacji danych z różnych dziedzin i prezentacji przygotowanych materiałów w formie pokazu slajdów.

Przedstawiony zakres materiału zawiera nagrania filmowe (tzw. screencasty), które krok po kroku prezentują kolejne aspekty pracy z programem z punktu widzenia użytkownika. Ze względu na dużą objętość materiału cały cykl został podzielony na kilka tematów, które stopniowo będą udostępniane zainteresowanym użytkownikom programu.

Organizacja materiału szkoleniowego w formie pokazu slajdów i zastosowana technologia SCORM pozwalają na łatwą nawigację po materiale szkoleniowym, włącznie z zapamiętywaniem miejsca zakończenia przeglądania materiału, w celu powrotu do tego punktu przy następnej sesji . Zawarte w materiale sekwencje video nagrań sesji pracy z programem, o czasie trwania od 5 do 15 minut wywoływane są z poszczególnych slajdów prezentacji.

W oknie katalogu szkoleń pod hasłem Kursy dostępny jest pełny materiał szkoleniowy, udostępniany użytkownikom zalogowanym do portalu, którzy wykupili dostęp do określonego tematu.
UWAGA!
Zakupiony dostęp do zasobów jednego kursu e-learningowego trwa bez ograniczeń pełne 30 dni.

W pozycji Dema kursów udostępniamy bezpłatny materiał prezentujący go zawartość.

Do powyższych zakładek można przejść klikając w poniższe linki.