Kursy w technologii e-learning

 

Oferta kursów w technologii e-learning z zakresu wykorzystania programu Grapher obejmuje w chwili obecnej jeden temat. Zakres materiału został tak dobrany, aby zademonstrować podstawowe możliwości programu, począwszy od konfiguracji środowiska programu dla potrzeb użytkownika, poprzez sposoby wprowadzania
danych, prace nad nimi, ich analizę i tworzenie na ich podstawie różnych wykresów.

Przedstawiony powyżej zakres materiału łącznie obejmuje około 311 minut nagrań sesji pracy z programem, które krok po kroku prezentują kolejne aspekty pracy z programem.

Organizacja materiału szkoleniowego w formie pokazu slajdów i zastosowana technologia SCORM pozwalają na łatwą nawigację, włącznie z zapamiętywaniem miejsca zakończenia przeglądania materiału, w celu powrotu do tego punktu przy następnej sesji. Zawarte w materiale sekwencje video nagrań sesji pracy z programem, o czasie trwania od 6 do 30 minut wywoływane są z poszczególnych slajdów prezentacji.

W oknie katalogu kursów pod hasłem Kursy dostępny jest pełny materiał szkoleniowy, udostępniany użytkownikom zalogowanym do portalu, którzy wykupili dostęp do określonego tematu.
UWAGA!
Zakupiony dostęp do zasobów jednego kursu e-learningowego trwa bez ograniczeń pełne 30 dni.

W pozycji Demo kursu udostępniamy bezpłatny materiał prezentujący jego zawartość.

Do powyższych zakładek można przejść klikając w poniższe linki.