E-learning

Tutorial


UWAGA!

W związku z zaprzestaniem wsparcia wtyczki Adobe Flash Player przez jej producenta tj. firmę Adobe, z dniem 01.01.2021 nie ma technicznej możliwości odtworzenia i skorzystania z zasobów e-learningowych udostępnionych na niniejszym portalu
Dlatego zapraszamy serdecznie do jego nowej odsłony, zamieszczonej pod adresem: 
www.szkolenia-gambit.pl.

Nowy portal zawiera na razie część oferowanych przez nas do tej pory kursów, niemniej pracujemy systematycznie nad przenoszeniem kolejnych treści do nowej lokalizacji, powiększając pulę oferowanych kursów.

Tutorial to ogólnie dostępny mini-kurs e-learningowy, który w przystępny sposób oswaja użytkownika ze strukturą, organizacją, sposobem przekazu treści oraz funkcjonalnościami, które występują w oferowanych przez firmę Gambit kursach oraz starterach e-learningowych. To swego rodzaju „instrukcja obsługi”.

Został on oparty o ten sam schemat, który wykorzystano przy tworzeniu najnowszej wersji kursów oraz starterów. Jego struktura, organizacja, zastosowany sposób przekazywania treści oraz funkcjonalności odpowiadają tym, które znajdują się w zasobach e-learningowych oferowanych przez firmę Gambit.

Tutorial polecamy jako przygotowanie do pracy z naszymi produktami e-learningowymi.

  • Tutorial - Kursy i Startery

    Tutorial omawia od strony technicznej pracę z dowolnym zaktualizowanym do nowej wersji kursem e-learningowym oraz starterem. Skierowany jest on do użytkowników, którzy po raz pierwszy stykają się z kursami firmy Gambit w nowej postaci.