E-learning

Szybkie Porady

UWAGA!
W związku z zaprzestaniem wsparcia wtyczki Adobe Flash Player przez jej producenta tj. firmę Adobez dniem 01.01.2021 nie ma technicznej możliwości odtworzenia i skorzystania z zasobów e-learningowych udostępnionych na niniejszym portalu
Dlatego zapraszamy serdecznie do jego nowej odsłony, zamieszczonej pod adresem: 
www.szkolenia-gambit.pl.

Nowy portal zawiera na razie część oferowanych przez nas do tej pory kursów, niemniej pracujemy systematycznie nad przenoszeniem kolejnych treści do nowej lokalizacji, powiększając pulę oferowanych kursów.

Czym są Szybkie Porady?

Gambit Centrum Szkoleniowe oferuje Szybkie Porady, mini-kursy e-learningowe przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych w obsłudze użytkowników specjalistycznych programów, dostępnych w ofercie firmy. Szybkie Porady są kursami zrealizowanymi w technologii e-learningowej, których podstawę stanowią nagrania video sesji pracy z programem (tzw. screencasty). Nagrania zawierają bezpośrednie zrzuty ekranu wykonane podczas pracy z danym programem, uzupełnione o komentarz słowny lektora.

Dla kogo są przeznaczone Szybkie Porady?

Szybkie Porady przygotowane zostały z myślą zarówno o użytkownikach, którzy dopiero rozpoczynają pracę z danym programem, jak i użytkownikach już bardziej zaawansowanych w jego obsłudze. Ich idea opiera się na tym, by w sposób szybki, jasny i zwięzły dostarczyć użytkownikom informacje, które pozwolą im w optymalnie krótkim czasie opanować dane zagadnienie lub nabyć określone umiejętności. To krótkie kursy e-learningowe, w których sekwencje video stanowią co najmniej 30 minut nagrań pracy z programem. Zawierają materiał z zakresu wykorzystania określonych funkcji, komend czy opcji dostępnych w danym programie.

W jakiej technologii zrealizowane są Szybkie Porady?

Szybkie Porady przygotowane zostały w przejrzystej formie, jako sekwencje statycznych slajdów programu Adobe Captivate. Treści zawarte w mini-kursach zawierają wykazy zagadnień omówionych szczegółowo na filmach, a także linki do uruchomienia odpowiednich sekwencji video. Kursy zostały opracowane w standardzie SCORM, co osobom korzystającym ze szkoleń w tej technologii umożliwia zapoznawanie się z treścią mini-kursów podczas wielu niezależnych sesji, odbywających się w różnych odstępach czasu. Dzięki temu użytkownik zawsze może rozpocząć kolejną sesję od miejsca, w którym została zakończona sesja poprzednia.

Jak jest realizowany dostęp do Szybkich Porad?

Szybkie Porady udostępniane są osobom, które zamówią ten tym szkolenia. Pełny dostęp do mini-kursu możliwy jest przez okres 14 dni. W tym czasie osoba korzystająca z szybkiej porady może wielokrotnie przeglądać materiał szkoleniowy za pośrednictwem przeglądarki internetowej . Nie ma ograniczeń w liczbie sesji korzystania z materiału szkoleniowego, a jedynym ograniczeniem jest czas, przez który materiał jest dostępny.