Sposób zamawiania

Dostęp do kursów e-learningowych zamieszczonych na portalu www.szkolenia-gambit.net.pl można zakupić automatycznie, wykorzystując wdrożony system płatności elektronicznej PayU oraz w sposób tradycyjny, poprzez kontakt z Działem Obsługi Klienta firmy GAMBIT.

1. Zakup poprzez system PayU
 Zakupu tą drogą mogą dokonać wyłacznie osoby, które zarejestrują konto na portalu www.szkolenia-gambit.net.pl. Po rejestracji i zalogowaniu na założone konto wystarczy wybrać interesujący kurs, dodać go do wirtualnego koszyka, potwierdzić zamówienie oraz dokonać płatności.
UWAGA!  Kurs e-learningowy zakupiony tą drogą jest dostępny automatycznie zaraz po dokonaniu płatności, na koncie, z którego złożono zamówienie. Po odświeżeniu strony (lub ponownym zalogowaniu) należy go szukać w menu po lewej stronie, w zakładce Moje kursy. Dostęp do kursu trwa 60 dni.

2. Zakup drogą tradycyjną
 W celu złożenia zamówienia tradycyjnie, prosimy o kontakt mailowy pod adresem szkolenia@gambit.net.pl. Dostęp do zasobów zakupionego kursu e-learningowego jest przyznawany manualnie, po opłaceniu faktury proforma (wystawianej po otrzymaniu zamówienia). Dostęp do kursu trwa także 60 dni.

Ostatnia modyfikacja: piątek, 12 styczeń 2018, 11:10